mentorka

Napisz swoją książkę!

Napisz swoją książkę
Pracuję z kobietami, które spełniają swoje marzenie o pisaniu książki – z coachkami, trenerkami, ekspertkami, blogerkami, edukatorkami. Pracujemy w prowadzonych przeze mnie grupach mastermindowych oraz w ramach indywidualnych sesji mentoringowych.

Pisanie towarzyszyło mi od wczesnej młodości, ale moja droga do zostania publikowaną pisarką była długa i wyboista. Zanim odważyłam się postawić wszystko na jedną, literacką kartę, stworzyłam dobrze prosperujący biznes na najtrudniejszym wówczas dla kobiety rynku – finansowym. W tym czasie została opublikowana moja debiutancka powieść „Kosowo”, która zebrała świetne recenzje. Kilka lat później zdecydowałam, że zajmę się tylko pisaniem. Wtedy powstała moja druga powieść „Levante”. Na swojej drodze spotkałam wiele osób, które piszą i marzą o wydaniu książki, ale nigdy nie odważyły się wyjść poza sferę marzeń. Wiedząc, że mogę im pomóc, postanowiłam połączyć moje doświadczenia pisarskie i szkoleniowe, dając piszącym narzędzia do stworzenia i wydania książki swoich marzeń. Dlatego dziś piszę i uczę pisania. Jestem akuszerką i matką chrzestną mocnych opowieści, pisanych sercem.

Pracuję z kobietami, które spełniają swoje marzenie o pisaniu książki – z coachkami, trenerkami, ekspertkami, blogerkami, edukatorkami. Pracujemy w prowadzonych przeze mnie grupach mastermindowych, podczas organizowanych dwa razy do roku warsztatach pisarskich oraz w ramach projektu mentoringowego. Z moją pomocą powstają książki, które rozwiązują problemy czytelników, pokazując zarazem świat i wartości ich autorek. Jeśli szukasz projektu dla siebie – zajrzyj na strony moich projektów. Dla piszących powieść literacką mam świetną grupę mastermind. Dla marzących o książce eksperckiej lub biznesowej – mam warsztaty online, podczas których powstaje prawdziwa, drukowana książka. A dla tych, którzy już piszą swoją książkę ekspercką, mam grupę mastermind, dzięki której nie popełnisz błędów i dokończysz pisać swoją książkę, zdobywając przy okazji mnóstwo nowej wiedzy.

Warsztaty online